1967ko Uztailaren 2a 1971ko Azaroaren 28a
Jesús Mª  Azcona  Enrique Sánchez Sacristán
Pop-(Jesús M. Gastón)
 
1980ko Martxoaren 30a 1982ko Maiatzaren 16a
Gizonezkoa: Jesús Armendáriz
Emakumezkoa: Ana Isabel Oquiñena
Aitona:  José L. Biurrun
Gizonezkoa: Enrique S.Sacristán
Emakumezkoa: Luisa M. Bustamante
Aitona:  José L. Biurrun
 
1987ko Ekainaren 28a 1988ko Uztailaren 3a
Gizonezkoa: Enrique Sánchez Sacristán
Emakumezkoa: Beatriz Weiler
Aitona:  Alberto Serrano
Mutikoak: Efrén Goñi
Neskatoak: Maite Bergera
Txiki (M): Iñigo Pardo
Txiki (N): Rosa Mª Fernández
Gizonezkoa: Juan Rivero (P-Alfredo Gil)
Emakumezkoa:  Beatriz Weiler (P-Alicia García)
Aitona:  Jose Luis Gómez
Mutikoak: Alberto Baquedano
Neskatoak: Rosa Mª Fernández
Txiki (M): David Sanz
Txiki (N): Miriam Pinillos
 
1989ko Uztailaren 2a 1990ko Uztailaren 1a
Gizonezkoa: Juan Rivero (P-Fernando Ibargarán)
Emakumezkoa: Beatriz Weiler (P-Ana Gordillo)
Aitona:  Alberto Serrano
Mutikoak: Luis Delso
Neskatoak: Iosune Rivero
Txiki (M): Andrés Catena
Txiki (N): Miriam Pinillos
Gizonezkoa: Andrés Martinez (P-Alfredo Gil)
Emakumezkoa: Miriam Pinillos (P-Ana Gordillo)
Aitona:  Alberto Serrano
Mutikoak: Luis Delso
Neskatoak: Olga Malumbres
Txiki (M): Alexis Iturbide
Txiki (N): Miriam Pinillos
 
1991ko Ekainaren 30a 1993ko Ekainaren 27a
Gizonezkoa: Enrique Sánchez Sacristán (P-Alfredo Gil)
Aitona: Gregorio Vallejo
Amona:  Elena Schober
Mutikoak: Antonio Echeverría
Txiki (M): Daniel Yaben
Gizonezkoa: Alberto Madrid
Emakumezkoa: Irene Labeaga
 
1994ko Ekainaren 26a 1995ko Ekainaren 25a
Gizonezkoa: David Huarte (P-Joaquín Reyes)
Emakumezkoa: Vanessa Yubero (P)
Mutikoak: Jesús M. Echarte
Txiki (M): Javier Yubero
Gizonezkoa: Paco Ayestarán (P-José Mª Ordoyo)
Emakumezkoa: Olga Malumbres (P)
 
1996ko Ekainaren 23a 1997ko Ekainaren 29a
Gizonezkoa: Pablo Arrastia (P-José Mª Ordoyo)
Emakumezkoa: Olga Malumbres
Aitona:  Patxi Mendiburu
Mutikoak: Fermín Baker
Neskatoak: Edurne Vicente
Txiki (M): Benjamín Arias
Txiki (N): Eider Zabalegui
Gizonezkoa: José M. Villar Del Saz (P-Roberto Espiga)
Emakumezkoa: Rosa Mª Arias (P-Cristina Zozaya)
Aitona:  Eduardo Robles
Amona: Mª Jesús Azurza
Mutikoak: David Palomo
Neskatoak: María Moral
Txiki (M): José Javier Eguaras
Txiki (N): Tamara Cifuentes
 
1998ko Ekainaren 28a 1999ko Uztailaren 4a
Gizonezkoa: Miguel Angel Ruiz (P-Oscar Garde)
Emakumezkoa: Sagrario Izquierdo (P-Itziar Zubillaga)
Aitona:  Juan Rivero
Amona: María Suarez
Mutikoak: Javier I. Valdemoros
Neskatoak: Andrea Razkin
Txiki (M): Juan Arriazu
Txiki (N): Amaia Jauregi
Gizonezkoa: Rafa Maritxalar (P-Oscar Garde)
Emakumezkoa: Sagrario Izquierdo (P-Esther Irigoyen)
Aitona:  Juan Rivero
Amona: María Suarez
Mutikoak: Jon Arregui
Neskatoak: Andrea Razkin
Txiki (M): Ander Viguri
Txiki (N): Garbiñe Nistal
 
2000ko Uztailaren 2a 2001eko Uztailaren 1a

Gizonezkoa: Raúl Amatriain  (P- Elmilouidi Badine)
Emakumezkoa: Sagrario Izquierdo (P-Mari Jose Dronda)
Aitona:  Juan Rivero
Amona: Lourdes Alonso
Mutikoak: José Angel Esnaola
Neskatoak: Claudia Robert
Txiki (M): Asier Urkia
Txiki (N): María Cerezo

Gizonezkoa: Txomin Martin  (P- Pablo Arrastia)
Emakumezkoa: Sagrario Izquierdo (P-Tamara Cifuentes)
Aitona:  Juan Rivero
Amona: Julia Hernandez
Mutikoak: Asier Estarriaga
Neskatoak: Eider Delas
Txiki (M): David Morella
Txiki (N): Itsaso Oloriz

 
2002ko Ekainaren 30a 2003ko Ekainaren 29an

Gizonezkoa: Pablo San Martín (P- Fernando Villar)
Emakumezkoa: Leyre Medina (P-Lorena Arnedo)
Aitona:  Juan Rivero (P- Juan Mª Esain)
Amona: María Suarez
Mutikoak: Gillermo Castillo
Neskatoak: Eider Delas
Txiki (M): David Morella
Txiki (N): Itsaso Oloriz

Gizonezkoa: Pablo San Martín (P- Inazio Murillo)
Emakumezkoa: Nieves Zarza (P-Anna Bosch)
Aitona:  Octavio Morales (P- Carlos Arteta)
Amona: Carmen Díaz
Mutikoak: Alberto Bravo
Neskatoak: María Cerezo
Txiki (M): Santiago Casanova
Txiki (N): Tamara Lozano
Egokituak (H): Rui M. Merinho
Egokituak (M): Pilar Rus

 
2004ko Uztailaren 4an 2005eko uztailaren 3an

Gizonezkoa: Raúl Amatriain (P- Fco. Javier Bayo)
Emakumezkoa: Ana Gayarre (P-Esther Mateo)
Aitona:  Octavio Morales (P- Carlos Arteta)
Amona: Mª Pilar Abad
Mutikoak: Francisco Zabalza
Neskatoak: Itsaso Oloriz
Txiki (M): Daniel Elizalde
Txiki (N): Gabriela Zubieta
Egokituak (M): Santiago Mosquera

Gizonezkoa: Diego Ruiz (P- Cristóbal Galera)
Emakumezkoa: Ana Gayarre
Aitona:  J. Angel Bravo (P- Jesús Mª Olmo)
Amona: Arantza Otxadorena
Mutikoak: Ayrton Azcue
Neskatoak: Itsaso Oloriz
Txiki (M): Iñigo Arratibel
Txiki (N): Goizeder Azazeta
Egokituak (M): Rui Merinho
Egokituak (N) : Rosa Jaca

 
2006ko uztailaren 2an 2007ko uztailaren 1ean

Gizonezkoa: Luis Hualde (P- Inazio Murillo)
Emakumezkoa: Patricia Conde (P-Amaia Martinez)
Aitona:  Octavio Morales
Amona: Arantxa Otxandorena
Mutikoak : Jon Sansinenea
Neskatoak: Gabriela Zubieta
Txiki (M): Iñigo de Frutos
Txiki (N): Goizeder Azazeta
Egokituak (M): Rui Manuel Meirinho
Egokituak (N) : Rosa Jaca

Gizonezkoa: Luis Hualde (P- Iñigo Irazoki)
Emakumezkoa: Patricia Conde (P- Carmen Varela)
Aitona:  Octavio Morales
Amona: Rosa Orofino
Mutikoak : Jon Sansinenea
Neskatoak: Gabriela Zubieta
Txiki (M): Julen Imas
Txiki (N): Ane Elzaurdia
Egokituak (M): Rui Meirinho
Egokituak (N) : Rosa Jac

 
2008ko ekainaren 29an 2009ko ekainaren 28an

Gizonezkoa: Luis Hualde (P- Abdelfatah Louajari)
Emakumezkoa: Marta Muñoz (P- Aicha Bani)
Aitona:  Jesús Rey
Amona: Rosa Orofino
Mutikoak : Iñigo de Frutos
Neskatoak: Ainara Urtasun
Txiki (M): Julen Garcia de Vicuña
Txiki (N): Marina San Miguel
Egokituak (M): Josu Perez

Gizonezkoa: Raúl Amatriain (P- Pablo Castiella)
Emakumezkoa: Maitane Melero (P- Ruth Mamani)
Aitona:  Alfonso Rey
Amona: Pili Abad
Mutikoak: Iñigo de Frutos
Neskatoak.: Henar Etxeberria
Txiki (M): Bruno Meoki
Txiki (N): Nerea Bermejo
Egokituak (M): Iosu Pitillas
Egokituak (N): Rosa Jaca

 
2010eko uztailaren 4an 2011eko ekainaren 28an

Gizonezkoa - Marcos Yaniz Pejenaute
Emakumezkoa -  Vanesa Pachá Urteaga
Aitona - Kaxi Estarriaga Gaston
Amona -  Rosa Orofino Iturgaitz
Mutikoak - Iñigo Defrutos Guerrero
Neskatoak - Henar Etxeberria Urkin
Txiki (M) - Iñigo Fernandez Martinez
Txiki (N) - Edurne Leon San Miguel
Egokituak (G) - Rui Meirinho Claro
Egokituak (N) - Rosa Jaca Villanueva
Gutxienduak (M) - Eder Goldaracena Arlegi
Gutxienduak (N) - Maite Ares Souto

Gizonezkoa - Ayrton Azcue Vigor
Emakumezkoa -  Aicha Bani
Aitona - Cesar Sanz Martinez
Amona -  Itziar Ferran Zubillaga
Mutikoak - Asier Carrea Ramos
Neskatoak - Ines Zugasti Asin
Txiki (M) - Iñigo Fernandez Martinez
Txiki (N) - Olatz Marguet Ferran
Egokituak (G) - Xabier Villava Ariztegi
Egokituak (N) - Rosa Jaca Villanueva
Gutxienduak (M) - Dennis Barbaro
Gutxienduak (N) - Amaia Iliundain Sola
 
2012eko uztailaren 4an 2013eko ekainaren 30an
Gizonezkoa - Ayrton Azcue Vigor
Emakumezkoa -  Vanesa Pacha Urteaga
Aitona - Jesus Abaigar Alzorril
Amona -  Mª Angeles Caravantes Lopez
Mutikoak - Ivan Rivera Oskoz
Neskatoak - Laura Maestu Moreno
Txiki (M) - Iñigo Fernandez Martinez
Txiki (N) - Anne Garces Martinez
Egokituak (G) - Iosu Pitillas Ocariz
Egokituak (N) - 
Gutxienduak (M) - Igor Urtasun Pascual
Gutxienduak (N) - Sophie Gorostiaga
Gizonezkoa - David Martinez Garcia
Emakumezkoa -  Izaskun Oses Ayucar
Aitona - Dennis Suarez De La Rosa
Amona -  Nekane MenÉndez Baena
Mutikoak - Iñaki Inda Araguás
Neskatoak - Laura Maestu Moreno
Txiki (M) - Tristan Cárdenas Otel
Txiki (N) - Saioa Urteaga Cilveti
Egokituak (G) - Ruben Pascual Cortes
Egokituak (N) - Saioa Urbina San Martin
Gutxienduak (M) - Xabier Echarte Ripa
Gutxienduak (N) - Eider Delás San Juan
 
2014eko ekainaren 29an 2015eko ekainaren 28an
Federatua (G) - Ayrton Azcue Vigor
Federatua (E) -  Ana Gayarre Aguirre
Aitona - Jon Etxeberria Otaegi
Amona -  Mª Angeles Caravantes Lopez
Gaste (G) - Ivan Rivera Oskoz
Gaste (E) - Ainara Donamaria Razquin
Txiki (M) - Ander Luis Martin
Txiki (N) - Oihane Ortiz Biescas
Egokituak (G) - Ruben Pascual Cortes
Egokituak (N) - Rosa Jaca Villanueva
Gutxienduak (M) - Iratxo Gorostiza Exteberria
Gutxienduak (N) - Sophie Gorostiza Maurer
Jaranako (G) - Alfonso Rey Bakaikoa
Jaranako (E) - Irati Alfaro Nagore
Federatua (G) - Ayrton Azcue Vigor
Federatua (E) -  Izaskun Oses Ayucar
Aitona - Alberto Bakedano Arza
Amona -  Maite Ares Souto
Gaste (G) - Ivan Legal Perez
Gaste (E) - Raquel Echeverria Sanmartin
Txiki (M) - Mikel Calvo Romo
Txiki (N) - Irati Alfaro Nagore
Egokituak (G) - Miguel Jose Perez De-paz
Egokituak (N) - 
Gutxienduak (M) - Xabier Echarte Ripa
Gutxienduak (N) - Cintia Martinez Ibero
Jaranako (G) - Iñaki Indurain Jimenez
Jaranako (E) - Irati Alfaro Nagore
 
2016eko uztailaren 3an 2017eko uztailaren 2an
Federatua (G) - Ayrton Azcue Vigor
Federatua (E) -  Helena Loyo Menoyo
Aitona - Jon Etxeberria Otaegi
Amona -  Sole García Fernández
Gaste (G) -  Ander Lus Martin
Gaste (E) -  Sara Manquisidor Aramberri
Txiki (M) -Asier Ayape Leoz
Txiki (N) - Irati Alfaro Nagore
Egokituak (G) - Ruben Pascual Cortes
Egokituak (N) - 
Gutxienduak (M) - Daniel Martinez Ibero
Gutxienduak (N) - Andrea Marturet Goñi
Jaranako (G) - Iñaki Indurain Jimenez
Jaranako (E) - Irati Alfaro Nagore
Federatua (G) - Ayrton Azcue Vigón
Federatua (E) - Alicia Carrera Hernandez
Aitona - Jon Etxeberria Otaegi
Amona -  Soraya Vega Berrocal
Gaste (G) - Mikel Calvo Romo
Gaste (E) - Irati Alfaro Nagore
Txiki (M) - Ibai Garbayo Batuecas
Txiki (N) - Sara Arteaga Itoiz
Egokituak (G) - Gorka Peña Eteberria
Egokituak (N) - 
HandBike- Javier Vergara Oyon
Gutxienduak (M) - Asier Estarriaga
Gutxienduak (N) - Andrea Marturet Goñi
Jaranako (G) - Alfonso Rey Bakaikoa
Jaranako (E) - Amaia Armendariz Santamaria

Leave a Comment

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *